Dr_Jenabian

دکتر آرش جنابیان

فوق تخصص خون، سرطان و رادیوتراپی

بیوگرافی

آقای دکتر آرش جنابیان، از جمله مدیکال آنکلوژیست های حاذق ایرانی می باشند که در سال 1373 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شدند.

ایشان پس از فارغ التحصیلی، جهت ادامه تحصیل به فرانسه رفته و در سال 2003 مدرک بورد تخصص داخلی خون را از دانشگاه دکارت پاریس دریافت نمودند. در همان زمان به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه دکارت پاریس نیز مشغول به فعالیت گردیدند.

پس دریافت بورد تخصص، تصمیم گرفتند تحصیلات خود را در مقطع فوق تخصص نیز ادامه داده و تکمیل کنند. از این رو توانستند مدرک بورد فوق تخصص مدیکال آنکولوژی خود را از همان دانشگاه در سال 2006 دریافت نمایند.

در همان سال به دلیل علاقه ایشان به یادگیری و ارتقا سطح دانش، موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد ایمونولوژی از دانشگاه Paris VI شدند. همچین علاوه بر آن دارای مدرک کارشناسی ارشد سرطان زایی و تمایز سلولی از این دانشگاه نیز می باشند.

با گذشت 5 سال از فعالیت دکتر جنابیان به عنوان هیات علمی دانشگاه دکارت پاریس، سرانجام در سال 2008 تصمیم به بازگشت به ایران گرفتند و از سال 2009 تا کنون به عنوان هیات علمی و مدیر گروه خون و آنکولوژی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران مشغول به فعالیت می باشند. 

لازم به ذکر است که جناب آقای دکتر جنابیان عضو موسس انجمن علمی هماتولوژی، آنکولوژی نیز می باشند.